Mylinking™ Optical Transceiver Modil SFP LC-SM 1310nm 10km

ML-SFP-SX 1.25Gb/s SFP 1310nm 10km LC Single-Mode

Deskripsyon kout:

Mylinking™ RoHS Konfòme 1.25Gbps 1310nm Optical Transceiver 10km Reach yo se modil pèfòmans segondè, pri efikas sipòte doub pousantaj done nan 1.25Gbps/1.0625Gbps ak distans transmisyon 10km ak SMF.Transceiver a konsiste de twa seksyon: yon transmetè lazè FP, yon fotodyode PIN entegre ak yon preamplifier trans-enpedans (TIA) ak inite kontwòl MCU.Tout modil satisfè kondisyon sekirite lazè klas I.Transceiver yo konpatib ak SFP Multi-Source Agreement (MSA) ak SFF-8472.Pou plis enfòmasyon, tanpri al gade nan SFP MSA.


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Karakteristik pwodwi

● Sipòte pousantaj ti jan 1.25Gbps/1.0625Gbps

● Duplex LC Connector

● Cho pluggable SFP anprint

● 1310nm FP lazè transmetè ak PIN foto-detektè

● Aplikab pou koneksyon 10Km SMF

● Ba konsomasyon pouvwa,<0.8W

● Digital Diagnostic Monitor Interface

● Konfòme ak SFP MSA ak SFF-8472

● Trè ba EMI ak ekselan pwoteksyon ESD

● Tanperati ka opere:

Komèsyal: 0 a 70 °C

Endistriyèl: -40 a 85 °C

Aplikasyon

● Gigabit Ethernet

● Fibre Chèn

● Chanje pou chanje entèfas

● Chanje aplikasyon backplane

● Entèfas routeur/sèvè

● Lòt sistèm transmisyon optik

Dyagram fonksyonèl

xst (1)

Evalyasyon maksimòm absoli

Paramèt

Senbòl

Min.

Max.

Inite

Remak

Pwovizyon pou Voltage

Vcc

-0.5

4.0

V

Tanperati Depo

TS

-40

85

°C

Imidite relatif

RH

0

85

%

Remak: Estrès ki depase evalyasyon maksimòm absoli yo ka lakòz domaj pèmanan nan transceiver la.

Karakteristik Operasyon Jeneral

Paramèt

Senbòl

Min.

Typ

Max.

Inite

Remak

Done Pousantaj

DR

1.25

Gb/s

 
Pwovizyon pou Voltage

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 
Pwovizyon pou Kouran

Icc5

 

220

mA

 
Tanperati ka opere.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

Karakteristik elektrik (TOP(C) = 0 a 70 ℃, TOP (I) =-40 a 85 ℃, VCC = 3.13 a 3.47 V)

Paramèt

Senbòl

Min.

Typ

Max.

Inite

Remak

Transmetè

Diferans done antre balanse

VIN, PP

120

820

mVpp

1

Tx Enfim Antre-Segondè

VIH

2.0

Vcc+0.3

V

Tx Enfim Antre-Ba

VIL

0

0.8

V

Tx Fay Sòti-Segondè

VOH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Tx Fay Sòti-Ba

VOL

0

0.5

V

2

Antre enpedans diferans

Rin

100

Ω

Reseptè

Diferans done pwodiksyon balanse

Vout, pp

300

650

800

mVpp

3

Rx LOS Sòti-Segondè

VROH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Rx LOS Sòti-Ba

VROL

0

0.8

V

2

Nòt:

1. TD +/- yo entèn AC makonnen ak revokasyon diferans 100Ω andedan modil la.

2. Tx Fault ak Rx LOS yo se pwodiksyon pèseptè louvri, ki ta dwe rale moute ak 4.7k a 10kΩ rezistans sou tablo a lame.Rale moute vòltaj ant 2.0V ak Vcc + 0.3V.

3. RD +/- sorties sont entèn AC makonnen, e yo ta dwe fini ak 100Ω (diferansyèl) nan SERDES itilizatè a.

Karakteristik optik (TOP (C) = 0 a 70 ℃, TOP (I) =-40 a 85 ℃, VCC = 3.13 a 3.47 V)

Paramèt

Senbòl

Min.

Typ

Max.

Inite

Remak

Transmetè

Fonksyònman longèdonn

λ

1290

1310

1330

nm

 
Pouvwa pwodiksyon mwayèn (pèmèt)

PAVE

-9

 

-3

dBm

1

Pwopòsyon disparisyon

ER

9

dB

1

RMS lajè espèk

Δλ

   

0.65

nm

 
Tan leve/tonbe (20% ~ 80%)

Tr/Tf

   

0.26

ns

2

Penalite dispèsyon

TDP

   

3.9

dB

 
Sòti Optical Je Konfòme ak IEEE802.3 z (klas 1 sekirite aser)

Reseptè

Fonksyònman longèdonn

λ

1310

nm

 
Reseptè sansiblite

PSEN1

   

-22

dBm

3

Surcharge

PAVE

0

 

dBm

3

LOS Afime

Pa

-35

   

dBm

 
LOS De-afime

Pd

   

-24

dBm

 
LOS isterèz

Pd-Pa

0.5

 

dB

Nòt:

1. Mezire nan 1.25Gb/s ak PRBS 2 223-1Modèl tès NRZ.

2. Unfiltered, mezire ak yon PRBS223-1modèl tès @1.25Gbps

3. Mezire nan 1.25Gb/s ak PRBS 223-1Modèl tès NRZ pou BER <1x10-12

Definisyon Pin ak Fonksyon

xst (2)

PIN

Senbòl

Non/Deskripsyon

Nòt

1 VeeT Tx tè

2 Tx Fòt Endikasyon fay Tx, Sòti pèseptè louvri, "H" aktif

1

3 Tx Enfim Antre LVTTL, rale entèn, Tx enfim sou "H"

2

4 MOD-DEF2 2 fil seri koòdone done antre / pwodiksyon (SDA)

3

5 MOD-DEF1 2 fil seri entèfas revèy antre (SCL)

3

6 MOD-DEF0 Modèl prezan endikasyon

3

7 To chwazi Pa gen koneksyon

8 LOS Rx pèt siyal, pèseptè louvri, aktif "H"

4

9 VeeR Rx tè

10 VeeR Rx tè

11 VeeR Rx tè

12 RD- Envès resevwa done soti

5

13 RD+ Resevwa done soti

5

14 VeeR Rx tè

15 VccR Ekipman pou pouvwa Rx

16 VccT Tx ekipman pou pouvwa

17 VeeT Tx tè

18 TD+ Transmèt done nan

6

19 TD- Envès transmèt done nan

6

20 VeeT Tx tè  

Nòt:

1. Lè segondè, pwodiksyon sa a endike yon fay lazè nan kèk kalite.Low endike operasyon nòmal.Epi yo ta dwe rale moute ak yon rezistans 4.7 - 10KΩ sou tablo lame a.

2. TX enfim se yon opinyon ki itilize pou fèmen pwodiksyon optik transmetè a.Li rale moute nan modil la ak yon rezistans 4.7 - 10KΩ.Eta li yo se:

Ba (0 - 0.8V): Transmetè sou (> 0.8, < 2.0V): Endefini

Segondè (2.0V ~ Vcc + 0.3V): Transmetè Enfim Louvri: Transmetè Enfim

3. Mod-Def 0,1,2.Sa yo se broch definisyon modil yo.Yo ta dwe rale moute ak yon rezistans 4.7K - 10KΩ sou tablo lame a.Vòltaj rale-up la dwe ant 2.0V ~ Vcc + 0.3V.

Mod-Def 0 te baze pa modil la pou endike ke modil la prezan

Mod-Def 1 se liy revèy nan koòdone seri de fil pou ID seri

Mod-Def 2 se liy done nan koòdone seri de fil pou ID seri

4. Lè wo, pwodiksyon sa a endike pèt siyal (LOS).Low endike operasyon nòmal.

5. RD+/-: Sa yo se pwodiksyon reseptè diferans yo.Yo se AC makonnen liy diferans 100Ω ki ta dwe sispann ak 100Ω (diferansyèl) nan itilizatè a SERDES.Se AC couplage a fè anndan modile a e konsa pa obligatwa sou tablo animatè a.

6. TD +/-: Sa yo se entrées transmetè diferans.Yo se AC-makonnen, liy diferans ak 100Ω revokasyon diferans andedan modil la.Se AC couplage a fè anndan modile a e konsa pa obligatwa sou tablo animatè a.

Espesifikasyon dyagnostik dijital

Transceivers yo ka itilize nan sistèm lame ki mande swa entèn oswa deyò kalibre dyagnostik dijital.

Paramèt

Senbòl

Inite yo

Min.

Max.

Presizyon

Remak

Tanperati transceiver DTemp-E

ºC

-45

+90

± 5ºC

1

Voltaj ekipman pou transceiver DVoltage

V

2.8

4.0

± 3%

Transmetè patipri aktyèl Dbias

mA

2

15

± 10%

2

Pouvwa pwodiksyon transmetè DTx-pouvwa

dBm

-10

-2

± 3dB

 
Pouvwa D 'reseptè mwayèn DRx-pouvwa

dBm

-25

0

± 3dB

 

Nòt:

1.Lè opere tanperati = 0 ~ 70 ºC, ranje a pral min = -5, Max = + 75

2. Presizyon aktyèl la Tx patipri se 10% aktyèl aktyèl la soti nan chofè lazè a nan lazè a.

3. Entèn / Ekstèn Kalibrasyon konpatib.

Awondisman entèfas tipik

xst (3)

Dimansyon pake

xst (4)

  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou la a epi voye l ba nou